Rukometaši Leotara i Konjuha odigrali neriješeno | Herceg Televizija Trebinje

Rukometaši Leotara i Konjuha odigrali neriješeno

Izvor: Trebinje Live | Foto: Trebinje Live | Datum:17.10.2024.

U zaostaloj utakmici 2. kola RK "Leotar" je u Sportskoj dvorani "Miloš Medić" odigrao neriješeno 27:27 (11:14) sa ekipom Konjuha iz Živinica. Ovim neriješenim rezultatom domaćin je stigao do desetog mjesta sa četiri boda, a gosti do petog boda na četvrtom mjestu.

Poveo je domaćin sa 1:0, a u šestom minutu 3:2. Gosti su serijom 0:3 došli do vođstva od 3:5 u 12. minutu, a u 24. minutu semafor je prikazivao 9:9.

Do odlaska na odmor gosti prave seriju 2:5 i sa rezultatom 11:14 otišlo se na odmor.

Na početku drugog poluvremena u 38. minutu je 12:17, a u 45. minutu 18:21. Šest minuta prije isteka vremena bilo je 22:24, a u 58. minutu Trebinjci su zaostajali dva gola 25:27, ali sa sedam metara bio je precizan Mišetić i smanjili su na minus jedan 26:27.

U 59. minutu Knežević brani šut, a Šukić postiže gol za izjednečenje od 27:27. Imali su gosti priliku da povedu, ali nisu iskoristili napad. Domaćinu je ostalo petnaestak sekundi do kraja utakmice, ali im nije uspjelo da dođu do pobjede.

U narednom kolu Leotar gostuje u Gračanici istoimenom klubu.

Sportska dvorana "Miloš Mrdić", 400 gledalaca. Sudijski par: Nedaim Arnautović i Aleksandar Jović (Tuzla). Isključenja: 4x2 (Leotar), a 4x2 (Konjuh).

RK "Leotar": Čolović, Veraja, Arizanović 1, Ninković 1, Milojević 8, Đurašković 3, Ratković 2, Parežanin 1, Šukić 8, Anđelić, Mišetić 1, Uljarević, Mićević, Kovač 2, Turnić, Kovač 2, Knežević. Trener; Dragiša Koraćeviž.

RK "Konjuh": Čajić, Sakić 6, Hadžiavdić 4, Hadžić, Modrić, Dautović 2, Halilković 1, Veremčuk, Bosić 10, Klopić, Živanov, Lugavić, Mulavdić . Trener: Alen Hadžić.