Фудбал: „Јединство“ Бродац- „Младост“ Гацко 2:1 | Херцег Телевизија Требиње

Фудбал: „Јединство“ Бродац- „Младост“ Гацко 2:1

Извор: gacko-rs.info | Фото: gacko-rs.info | Датум:21.03.2017.

Фудбалери Младости су у 17. колу  Друге лиге Републике Српске, група „Исток“ гостовали у Бродцу гдје су се састали са домаћом екипом ФК „Јединство“ од које је претрпјела пораз. Коначан резултат утакмице је 2:1 (0:1) за домаћина.

Фудбалери Младости су повели у 24. минуту поготком Драгана Горановића. У 43. минуту голман Младости, Аничић је одбранио пенал домаћина. У 59. минуту играч домаћих Ристић изједначио је резултат на 1:1. У 86. минуту када су сви очекивали крај, судија Петковић досуђује други пенал за домаћина који претварају у погодак и коначан резултат од 2:1.

„Утакмицу је обиљежило слабо суђење судијске тројке из Брчког, поготово главног судије Петковића и Горана Лакића. Поставља се питање даљег играња оваквих утакмица кад је побједник унапријед познат “, кажу у ФК „Младост“ Гацко.

ФК „Младост“: Аничић, Николић (од 87 мин. Братић), Копривица, Мрковић, Горановић (од 42. мин. Дангубић), Сушић, Пушара, Бјелогрлић (од 65. мин. Делић), Ћеранић, Комненић.

Након одиграних 17. кола, Младост се налази на 12. мјесту са освојеним 21 бодом.

У наредном, 18. колу јесењег дијела Првенства РС, Друга лига „Исток“ које се игра  у суботу 26. марта са почетком у 14:30, фудбалери Младости су домаћини екипи ФК „Младост“ из Богутовог села.